Hakkımızda

Şirketimiz ,1993 Yılında Gaziantep’te patentli endüstriyel mutfak makineleri üretmek üzere kurulmuştur. Başlangıçta 200 metre kare imalat alanına sahip olan firmamız, hızla gelişen teknolojiyi hiçbir zaman yakın takibinden ayırmamış ve zaman içerisinde üretim alanını 2000 metre kare kapalı alan imalatı ve 800 metre kare ofis ve teşhir alanı ile gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

Şirketimiz ,1993 Yılında Gaziantep’te patentli endüstriyel mutfak makineleri  üretmek üzere kurulmuştur.

Başlangıçta 200 metre kare imalat alanına sahip olan firmamız, hızla gelişen teknolojiyi hiçbir zaman yakın takibinden ayırmamış ve zaman içerisinde üretim alanını 2000 metre kare kapalı alan imalatı ve 800 metre kare ofis ve teşhir alanı ile gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. 

Sektöründe her zaman birinci olmayı hedefleyen firmamız gerek üretim kalitesi ile gerekse satış sonrası hizmetleri ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedef almıştır.

STRATEJİMİZ 

  • Önümüzdeki 10 Yıl için stratejik yol haritamızı hazırladık.
  • Herzaman Şaşırtan Kuruluş olmaya devam edecegiz.
  • İnanıyoruz ki Degişmeyn Tek Şey Değişimdir.

           VİZYONUMUZ                 

AR-GE çalışmalarına önem veren yeni buluşlar yapan, buluşlarını ve kendini sürekli geliştiren. Sektördeki önderliğini kalıcı kılan, Uluslararası Pazarda da tercih edilen firma olmayı devam ettirmeyi hedefler.

           MİSYONUMUZ            

Ürünlermiz bir Türk-Şahveli ruhunun ürünüdür.

Patentli üretimlerimizi Dünya standartlarında yapıyoruz.

Vizyonumuzun öncelikle çalışma grubumuzda iyi anlaşılmasını sağlıyoruz ve sürekli kendimizi yeniliyoruz.

Tek ve Rakipsiz Firmayız Ancak Şımarmıyoruz.

Gözümüz Yıldızlarda Ayaklarımız Yere Basıyor.